2 listopada 2016

my Berlin look

Hej!

Jak wiecie, dorwała mnie choroba i od kilku dni totalnie nie nadaję się do życia. Mimo to, znalazłam w sobie siłę i przygotowałam dla Was wpis ze stylizacją z Berlina. Jak widzieliście na Snapie, nie robiliśmy codziennie poważniejszych sesji - do wszystkiego używaliśmy telefonu i kamerki. Po pierwsze: mieliśmy dość napięty plan, którego staraliśmy się trzymać by zobaczyć wszystko co nas interesowało, a po drugie - mój aparat jest dość ciężki i kolejne kilogramy dołożone do mojej torebki (lub ramion Filipa) groziłyby już katastrofą. Na szczęście w Berlinie nie brakuje ładnych, szerokich i przejrzystych uliczek, więc szukanie miejsca na zdjęcia trwało o wieeele krócej niż w Krakowie ;) 

Dzięki, że aż tylu z Was śledziło naszą wycieczkę na Snapie i na Instagramie. Mam nadzieję, że niedługo uda mi się przygotować dla Was krótki filmik z naszej wyprawy, bo nagraliśmy naprawdę masę fajnych miejsc, zabytków i "codziennych" sytuacji. Myślę, że Wam się spodoba! :)
A co sądzicie o berlińskim outficie, hm?
zdjęcia - Filip Odrowąż-Pieniążek

płaszcz - vinted.pl
bluza - H&M
spodnie - bershka
buty - nike
torebka - H&M

5 komentarzy:

 1. Oh, ile ja bym dała za taki brzuch! Genialny płaszcz ;) Osobiście nie łączyłabym go z adidasami, ale to tylko moje zdanie ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Stylizacja mi się podoba, taki luźny klasyk. Jest bomba! ;)

  http://daruciaa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Przepiękna stylizacja! Aż miło na Ciebie patrzeć :)

  Zapraszam do siebie --> http://blondmysli.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Bez napięcia, bez zadęcia - bardzo stylowo !!!

  OdpowiedzUsuń