6 kwietnia 2014

odpowiedzi na pytania

Tak jak obiecałam, dzisiaj odpowiem na pytania, które zadawaliście przez ostatni tydzień. Wiele z nich zmodyfikowałam, a te, które się powtarzały skleiłam w jedno :) 

1. "Kim są Twoi rodzice, jacy są?"
Tata jest prawnikiem, oprócz tego ma firmę, a mama jest główną księgową w hotelu. Jacy mogą być rodzice? Są najbardziej wyrozumiałymi osobami na świecie, którzy zawsze, mimo wszystko będą przy mnie.
2. "Jesteś w związku z tym swoim fotografem?"
Haha, jestem z Filipem ponad 3,5 roku. Od kiedy zaczęłam prowadzić bloga, pomaga mi przy zdjęciach. Teraz jest moim fotografem numer jeden:*
3. "Co sądzisz o swoich rodzicach, bracie?" 
Mam bardzo dobry kontakt z rodzicami i bratem. Jasne jest, że jak w każdej rodzinie pojawiają się sprzeczki. Uwielbiam w nich to, że nie są zawzięci - nigdy nie byliśmy pokłóceni dłużej niż trzy dni.
4. "Jacy ludzie Cie denerwują?"
Nie cierpię ludzi, którzy mają się za kogoś lepszego. Obojętnie czy chodzi o wiedzę, pieniądze czy znajomości - nie lubię, gdy ktoś patrzy na innych z góry. Nie mogę znieść też osób dwulicowych. Nic mnie nie boli bardziej niż fałszywy znajomy, (co gorsza) przyjaciel. Nie przepadam też za osobami, dla których najważniejsze jest zdanie innych - "nie zrobię tego, bo co tamci pomyślą". Jest też wiele wad, które mnie denerwują, ale nad tym można popracować.
5. "Opowiedz o swoich ulubionych filmach, serialach i książkach"
Nie oglądam prawie w ogóle seriali. Co do filmów to dużo by opowiadać, bo oglądam ich wiele i to bardzo różnogatunkowych. W skrócie: uwielbiam serię "Harry Potter", większość filmów gdzie grał Leonardo Dicaprio np. "Incepcja", "Wilk z Wallstreet", "Wyspa tajemnic", tysiąc razy oglądałam wszystkie części "Kac Vegas", uwielbiam "Babel" oraz polskie, stare kino np. "Killer", "Killerów dwóch" i "Nie lubię poniedziałku". Jeśli chodzi o książki to wielbię kryminały, czytałam sporo autorstwa Jo Nesbo i Lisy Gardner.
6. "Dlaczego założyłaś bloga?"   
Odpowiadałam już na to pytanie w jubileuszowym poście, ale mogę pokrótce napisać jeszcze raz. Nigdy nie planowałam założenia bloga, owszem, przeglądałam kilka i imponowały mi autorki, ale sama nigdy tego nie planowałam. Kiedy zaczęłam chodzić do liceum i poznałam sporo nowych osób, zauważyłam, że wielu z nich podoba się mój styl ubierania, niektórzy proponowali żebym założyła lookbooka. Pewnego dnia dwóch chłopaków (teraz już znajomych) zaczepiło mnie na ulicy i zaprosili na zdjęcia na swojego bloga modowego. Za kilka tygodni znów miała miejsce podobna sytuacja. To wszystko sprawiało, że czułam się bardziej pewna siebie i dowartościowana. W ferie, z nudów (serio, nudziłam się jak cholera) założyłam Kiszmę i opublikowałam pierwszy post.
7. "Jakim aparatem i obiektywem robione są zdjęcia na Twojego bloga?"
Aktualnie robimy zdjęcia Nikonem 5100. Na zmianę używamy Nikkor 18-105 i Nikkor 35 1.8
8. "Jak to robisz, że nie dajesz sobie wejść na głowę hejterom?"
Hah, nie biorę sobie tego do siebie. Ważne są dla mnie opinie autorytetów, a nie anonimowych prostaków. Jasne, że czasami jest mi przykro, ale nigdy nie biorę sobie tego do serca na poważnie. Otaczam się osobami, którzy nigdy nie pozwolą mi uwierzyć w te głupoty :)
9. "Czy jesteś osobą wierzącą?"
Tak, chodzę co niedzielę do kościoła (nie do wiary, prawda?)
10. "Jak dbasz o figurę?"
W skrócie: nie jem pustych kalorii i chodzę na fitness. fotograf - Filip Odrowąż-Pieniążek

spodnie - river island
bluzka - h&m

reszta elementów opisana jest w starszych postach :) 

2 komentarze:

  1. Co to za buty? Chyba nie były opisane wczesniej.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. http://kiszma.blogspot.com/2014/03/niezdecydowana-znowu.html były :)

      Usuń