18 lutego 2015

LOOKBOOK

Bardzo długo nad tym myślałam i zbierałam się od prawie trzech lat. Znajomi zachęcali i proponowali zanim w ogóle powstała Kiszma. Szczerze mówiąc, to nawet trochę mnie do tego nie ciągnęło. Teraz myślę, że chyba niestety nieco za późno się zdecydowałam, jednak może coś jeszcze z tego wyjdzie, haha. Oby! O czym w ogóle mowa? Ci spostrzegawczy na pewno zauważyli, że po prawej pojawiła się nowa ikonka ;) Wczoraj, późnym wieczorem założyłam konto na LOOKBOOK'u. Całkowicie raczkuję - nie za bardzo ogarniam co i gdzie się klika, w jaki sposób można wypłynąć ani ogólnie jak to tak naprawdę działa, haha.
Co spodobało mi się najbardziej przez te ostatnie dwadzieścia cztery godziny bycia użytkowniczką tego portalu? Wspomnienia! Wiecie ile radości, uśmiechu i podziwu budzi we mnie przeglądanie starych podfolderów ogromnego katalogu "POSTY?" Dopiero teraz, gdy tworzę kolaże ze zdjęciami sprzed dwóch miesięcy, pół roku czy półtora roku, dochodzi do mnie ile outfitów już Wam pokazałam, ile stworzyłam kombinacji łączenia ubrań i ile wpisów dodałam na bloga. Szok! To naprawdę przyjemne uczucie, gdy patrzy się z perspektywy czasu na te wszystkie fotografie.
Na moim koncie nie będę na razie dodawać aktualnych zdjęć, gdyż muszę nadrobić zaległości i pokazać LOOKBOOK'owiczom chociaż część moich wcześniejszych outfit'ów ;) Jak tylko mniej więcej dorównam postom na obu stronach, zacznę wrzucać zdjęcia z bieżących sesji.
Zapraszam Was więc na moje KONTO i zachęcam do obserwacji oraz klikania hype :)
A Wy macie konto na LOOKBOOK.nu? Podajcie linki w komentarzach, na pewno zajarzę!
6 komentarzy:

 1. Zapraszam do mnie :)
  lookbook.nu/user/1429875-Charlotte

  OdpowiedzUsuń
 2. genialny profil, genialne stylizacje ;) http://creamshine.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. awesome style <3

  http://fridaynightstyle.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. napewno odwiedzę :)
  http://agataweranika.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń